Kombi Montajı İstanbul

 • Aydınlar Mahallesi Kamer Sokak
  NO: 4/A Çekmeköy/İSTANBUL
 • 0216 642 6 642 0532 327 0276

Biz Kimiz?

İstanbul Kombi Montajı Alanında En Kaliteli Hizmet!

Biz Kimiz?

İstanbul'da kombi montaj hizmeti, kombi yenileme ya da kombi satışı ve doğalgaz proje çizimi alanlarında 1998 yılından bu yana Başar Altan Mühendislik firması altında hizmet üretmekteyiz.
İgdaş yetkili firma olarak sektörel deneyime sahip ve doğalgaz iç tesisat yetki belgesi olan ustalarımızla; sizler için en iyi hizmeti uygun fiyata vermeye devam ediyoruz. Firmamız tüm proje çizimi ve montaj işlemlerinde öncelikle verimliliği göz önünde bulundurarak titizlikle gerekli işlemleri gerçekleştirmektedir. Ayrıca gelişen teknolojiyi yakından takip eden Kombi Montajı firmamız, sunduğu hizmetlerin ekonomik, uzun ömürlü ve estetik olmasına da özen göstermektedir. Kombi yenileme ve montaj işlemlerinde 10.000'in üzerinde kişi ve kuruma hizmet sunan firmamız; Anadolu Yakası'nda 12 farklı lokasyonda 22 yıldır devam eden firma serüveni ile %100 memnuniyet ilkesinden en ufak bir ödün vermeden, her anınızda yanınızda olmaya devam etmektedir.
image
image

En İyi Kombi Fiyatları

İstanbul Kombi Montajı firması olarak tecrübeli personel, sürekli iş takibi, montaj sonrası destek hattı ve uygun fiyat politikamızla sektörümüzde fark yaratmaya ve güven kazanmaya devam ediyoruz.

Özellikle kombi değişimi, kombi montajı, doğalgaz proje çizimi, doğalgaz kaçak testi, kombi satışı, İgdaş doğalgaz işlemleri ve doğalgaz açtırma hizmetlerimiz ile 22 yıllık tecrübemizi sizlerle paylaşıyoruz.

 • Güvenilir
  Hizmet
 • Profesyonel
  Ekip
 • Sürekli
  Destek

Hikayemiz

Kombi montajı alanında İstanbul Anadolu Yakası'nda 22 yıldır "doğru montaj, yüksek verimlilik" ilkesiyle verdiğimiz hizmetimizle, İgdaş yönergelerine uygun olarak montaj işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
Kombi montajı esnasında işlemlerimiz kombinin uygun alana asılması ile başlayıp, alt bağlantıların yapılması ile son bulur. Yetkili ve alanında uzman montaj ustalarımız tarafından firmamızca gerçekleştirilen tüm işlemlerimiz, 2 yıl süre ile firmamız garantisi altındadır. Kombi montaj fiyatlarıyla İstanbul'un en uygun ve kaliteli hizmetini sizler için sunuyoruz!

Ekibimiz

Kombi Montajı firmamızda sizlere daha kaliteli hizmet sunabilmek için alanında uzman ve deneyimli iç tesisat personellerimizle her zaman yanınızdayız!

Başar Altan

Makina Mühendisi ve Proje Koordinatörü

Cemil Çelik

İgdaş Sertifikalı ve Yetkili İç Tesisat Ustası

Halis Aydın

İgdaş Sertifikalı ve Yetkili İç Tesisat Ustası

İbrahim Yıldırım

İgdaş Sertifikalı ve Yetkili İç Tesisat Uzmanı

İbrahim Yıldız

İgdaş Sertifikalı ve Yetkili İç Tesisat Ustası

Mustafa Irız

İgdaş Sertifikalı ve Yetkili İç Tesisat Ustası

Süleyman Veziroğlu

İgdaş Sertifikalı ve Yetkili İç Tesisat Ustası

Şahin Erduran

İgdaş Sertifikalı ve Yetkili İç Tesisat Ustası
Başar Altan Mühendislik

Kombi montajının
Lider firmasıyız!

Tanıtım videomuzu
buradan izleyin