Kombi Montajı İstanbul

 • Aydınlar Mahallesi Kamer Sokak
  NO: 4/A Çekmeköy/İSTANBUL
 • 0216 642 6 642 0532 327 0276

İstanbul Kombi Montajı Hizmeti

İstanbul Kombi Montajı Alanında En Kaliteli Hizmet!
image
 • Firma Adı :Başar Altan Mühendislik
 • Hizmet Bölgesi :Anadolu Yakası
 • Kuruluş Tarihi :1998
 • İgdaş Firma Kodu :7004204
 • Web Sitesi :kombimontaji.com.tr
 • Telefon Numarası :0541 327 0276

İstanbul Kombi Montajı Hizmeti

İstanbul kombi montajı sırasında montaj firmamız; sonradan can ve mal güvenliğine zarar verecek sonuçlar doğurmaması için tüm montaj kurallarına uymaktadır.

İstanbul kombi montajı yapılmadan önce yerine getirilmesi gereken birkaç işlem vardır. Örneğin yerel gaz dağıtım şirketinin kurallarına göre gaz açma işlemi yapılmalıdır. Gaz açma ve gaz açan kişiye dair belgeler tam olmalıdır ve gaz açma işlemi sırasında proje çizimi ve montaj işlemlerini yapan mühendislik firması personelleri de hazır bulunmalıdır. Yanlış yapılan montaj ve proje çizimi işlemleri gelecekte zorluk çıkaracağından belgesi olmayan kişilere izin verilmez. Yatay hermetik bacanın eğimine dikkat edilmelidir. Baca montaj edilirken açılar İgdaş yetkili mühendisler tarafından plana uygun olarak belirlenmelidir. Aynı zamanda yatay hermetik bacanın bağlantılarındaki sızdırmalara dikkat edilmelidir. 22 yıldır 7004202 kodu ile İstanbul’da yalnızca Anadolu Yakası’nda hizmet vermekteyiz. Güvenilir kombi montajı istiyorsanız bize kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İstanbul Kombi Montajı İçin Gerekenler

İstanbul kombi montajı sırasında gaz bağlantılarının kaçak bağlantıları, gaz kaçak detektörü ve kaçak kontrol sıvısı ile uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Aynı zamanda kombi gaz giriş bağlantı fleksisi yine uzman kişiler tarafından kontrol edilmelidir. İstanbul kombi montajı hizmeti ve elektrik bağlantısı yetkili bir firma tarafından yapılmalıdır. Firmamız otuz beş bini aşkın hizmet vermiştir ve tüm bu hizmetleri verirken yukarıda belirtilen hususlara dikkat etmiştir ve gelecek işlerinde de dikkat etmeye devam edecektir.
 • Bize GüvenebilirsinizSertifikalı ve usta kişiler ile birlikte çalıştığımız için sorun çıkmadan işlemler halledilmektedir. Bize bu konudaki güveniniz tam olabilir.
image

İstanbul Kombi Montajı Nasıl Yapılır?

İstanbul kombi montajı işlerine takiben; yapılan sisteme su verilerek kombi, tesisat ve radyatör bağlantılarındaki sızdırmazlıktan emin olunmalıdır. Kontrol edilmediği zaman eğer sızdırma varsa ileride büyük hasarlara yol açabilir. Son olarak bir şey eklemek gerekirse, oluşacak soğuk hava şartlarında ısıtma ve kullanım suyu devresinin donma etkisine karşı korunması sağlanmalıdır. Donma olayını önlemek için alternatif çözümler bulunmalıdır. Firmamız bu tür sorunlar çıkmaması için sertifikalı mühendisler ile birlikte son teknoloji ekipman ve malzemeler ile birlikte sizlere hizmet vermektedir. Hizmet yani montaj işlemi yaklaşık 2 ya da 3 saat sürmektedir ve daha sonra kombinizin keyfini çıkarabilirsiniz.