Kombi Montajı İstanbul

 • Aydınlar Mahallesi Kamer Sokak
  NO: 4/A Çekmeköy/İSTANBUL
 • 0216 642 6 642 0532 327 0276

Kombi Değişimi Ve Kombi Yenileme

İstanbul Kombi Montajı Alanında En Kaliteli Hizmet!
image
 • Firma Adı :Başar Altan Mühendislik
 • Hizmet Bölgesi :Anadolu Yakası
 • Kuruluş Tarihi :1998
 • İgdaş Firma Kodu :7004204
 • Web Sitesi :kombimontaji.com.tr
 • Telefon Numarası :0541 327 0276

Kombi Değişimi ve Kombi Yenileme

Kombi değişimi ve kombi yenileme, sertifikalı mühendisler tarafından çizilmiş doğalgaz projelerine uygun şekilde kombi cihazlarının yenilenmesi işlemidir.

Alanında uzman ustalar kombi montajı yapacakları yerlere ayrıca tesisat ve baca bağlantıları işlemleri de yapar. Tüm bu işlemler için, sonradan oluşabilecek kazalara sebebiyet vermemek için; işyeri, usta ve mühendislerin kesinlikle sertifikalı olması gerekir. Aksi durumlarda dönüşü olmayan büyük felaketler yaşanabilir.

Dikkatli çalışma, özenli bir işlem ve kesinlikle kontrol gerektiren cihaz yenileme işlemleri; İgdaş yetkili servisi olan Başar Altan Mühendislik tarafından titizlikle yapılır. Firmanın hizmet bölgesi İstanbul'un Anadolu Yakası’ndaki ilçelerdir. Kombi değişimi ve kombi yenileme için doğalgaz ile ilgili tüm işlemlerin yapılabildiği firma sertifikalandırılmış bir firma olup, personellerimiz de belgelidir. Tüm ustalar iç tesisat yetki belgesine sahiptir.

Kombi Cihazlarının Montaj Aşamaları ve Kontrollü Çalışma

Tüm bu çalışmalar güvenli ve kontrollü yapılır. Gaz kaçağı ve su işlemleri test edilmeden işlemler bitirilemez.
 • Kombinin mühendisler tarafından uygun bulunan yere sağlam bir şekilde montaj edilerek takılması işlemi ile işe başlanır.
 • İkinci işlem hermetik baca çıkışı için yer açılması işlemidir. Baca kesinlikle teknik şartname kurallarına uygun bir şeklide açılmak zorundadır.
 • Tesisat ile ilgili işlemler, her aşamada kontrol edilerek ilerler. Tesisat işlemleri tamamlandıktan hemen sonra radyatöre su verme işlemi gerçekleşir. Son olarak gaz bağlantısı yapılır ve kombi değişimi ve kombi yenileme işlemi bitirilir.
image

Kombi Cihazlarının Montajı ve Güvenilir, Kaliteli Hizmet

Başar Altan Mühendislik, İgdaş yetkili servisi 22 yıldır doğalgaz ile ilgili çeşitli hizmetler sunan, güvenilir ve kaliteli hizmete önem veren bir doğalgaz firmasıdır. Firmamız kombi cihazlarının montajı ve değişimi, kombi yenileme, doğalgaz projesi, doğal gaz açtırma, doğalgaz sızdırmazlık testi, mekanik tesisat, bireysel ısınma sistemleri gibi hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca tüm markaların kombi satışını da yapan firma, 7/24 doğalgaz ile ilgili tüm işlemleriniz için servis hizmetleri sunmaktadır. Keşif işlemleri ise ücrete tabi olmaksızın yapılır. Kombi değişimi ve kombi yenileme veyahut belirtilen diğer tüm hizmetler için, 0216 642 6 642 numaralı telefondan ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.