Kombi Montajı İstanbul

  • Aydınlar Mahallesi Kamer Sokak
    NO: 4/A Çekmeköy/İSTANBUL
  • 0216 642 6 642 0532 327 0276

Kombi Montaj Ve Proje Hizmeti

İstanbul Kombi Montajı Alanında En Kaliteli Hizmet!
image
  • Firma Adı :Başar Altan Mühendislik
  • Hizmet Bölgesi :Anadolu Yakası
  • Kuruluş Tarihi :1998
  • İgdaş Firma Kodu :7004204
  • Web Sitesi :kombimontaji.com.tr
  • Telefon Numarası :0541 327 0276

Kombi Montaj ve Proje Hizmeti

Kombi montaj ve proje fiyatları için İstanbul Anadolu yakasında oturuyor ve fiyat araştırması mı yapıyorsunuz? Size özel fiyatlarımızla tanışmaya hoş geldiniz.

Başar Altan Mühendislik olarak 22 yıl boyunca 30.000’i aşan projemiz ve 35.000’i aşkın kombi montaj referansımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamız İgdaş yetkili doğalgaz mühendislik firması olup 7004204 firma kodu ile İgdaş’a kayıtlıdır. Firmamız bünyesinde proje çiziminde çalışan makine mühendislerimiz İgdaş ya da Makina Mühendisler Odası’ndan yetki belgelidir. Yine firmamız bünyesinde kombi montaj işlemlerini yapan ekiplerimiz İgdaş doğalgaz iç tesisat yetki belgelidir. Sizler de kombi montaj ve proje işlemlerinizi yaptırmak isterken mağdur olmamak için çalışacağınız kişi ya da firmaların yetki belgesini sorunuz.

Kombi Montaj ve Proje Fiyatları İstanbul Hizmeti

Kombi montaj ve proje İstanbul hizmeti almak istiyorsanız ve aklınıza takılan sorular varsa merak etmeyin. Başar Altan Mühendislik olarak her marka kombinin satış aşamasından başlayarak, kombi montaj, proje çizimi, sızdırmazlık testi, mekanik ve doğalgaz tesisatı, merkezi ısıtma sistemleri ve 7/24 doğalgaz işlemlerinizin tümü için size hizmet vermekteyiz.

Kombi montajı için araştırma yapıyorsunuz ve hem zamandan hem ücretten kazanmak istiyorsunuz. Bizler de Başar Altan Mühendislik olarak sizlere uygun fiyat ve hızlı teslimatın yanı sıra ihtiyaçlarınızın bilinciyle hizmet veriyoruz. Sizlere istediğiniz marka kombi montaj hizmetini mevcut kombinizi değişim esnasında vermek şartıyla uzman ekiplerimizle 2-3 saat gibi kısa bir süre içerisinde 400₺’ye yapıyoruz.

image

Doğalgaz Projesi Hizmeti

Evinizde/işyerinizde ilk defa gaz açılımı yapılacaksa bu aşamada projeye ihtiyacınız olacaktır. Sizlere doğalgaz projesi ve kombi montaj hizmeti ikisini bir arada sunmaktayız. Bu ikili paketimizin içerisinde doğalgaz proje çizimi, ocak/kombi/sayaç fleksi ve montajı, sayaç rekoru ve kombi montajı ile birlikte 900₺’ye hizmet veriyoruz. Doğalgaz projenizin çizimini gerekli incelemeler yapıldıktan sonra 1 günde tamamlanarak onaya hazır hale getirmekteyiz. Sizler de ihtiyaçlarınızı belirlemek, kombi montaj ve proje işlemlerimizde Anadolu Yakası’nda bulunan belirttiğimiz semtler için hizmetlerimizden yararlanmak ve sorularınıza cevap almak istiyorsanız bizleri 0216 642 6 642 numaralı telefondan arayabilirsiniz.