Kombi Montajı İstanbul

 • Aydınlar Mahallesi Kamer Sokak
  NO: 4/A Çekmeköy/İSTANBUL
 • 0216 642 6 642 0532 327 0276

Kombi Satış Ve Montaj İşlemleri

İstanbul Kombi Montajı Alanında En Kaliteli Hizmet!
image
 • Firma Adı :Başar Altan Mühendislik
 • Hizmet Bölgesi :Anadolu Yakası
 • Kuruluş Tarihi :1998
 • İgdaş Firma Kodu :7004204
 • Web Sitesi :kombimontaji.com.tr
 • Telefon Numarası :0541 327 0276

Kombi Satış ve Montaj İşlemleri

Kombi satış ve montaj uzmanlığında sektöre ilk adımını 22 yıl önce atan Başar Altan Mühendislik firmamız, doğalgaz sektöründe en iyiler arasındadır.

Firmamız doğalgaz sektöründe İgdaş yetki belgesi 7004204 olarak çalışmaktadır. Ekibimiz tamamen mühendisler ve uzman teknikerlerden oluşmaktadır. İgdaş yetki belgesinin kombi satış ve montaj alanındaki önemi, güvenli gaz kullanımı açısından oldukça yüksektir. Yetki belgeli ekiplerimiz işlemlerinizi bütün prosedürlere uygun olarak tamamlar. Doğalgaz abonelik sözleşme onayı ve montaj işlemlerinde sıfır hata ile çalışılmaktayız. Ancak yetki belgesi olmayan ekipler ileride doğabilecek risklere karşı hazırlıksız ve tecrübesizdir. Firmamız 22 yıldır sadece doğalgaz sektöründe lider konumda hizmet vermektedir. Bugüne kadar yaklaşık 40.000 müşteriye ulaştık. Doğalgaz kombi bağlantısı sırasında İgdaş iç tesisat eğitimli personellerimiz doğal gaz projenize tam uyumlu şekilde çalışır. Bu çalışma sistemi proje onayını hızlandırır. Kombinizin verimli şekilde çalışması için yetkili firmalarla çalışmanız gereklidir. Ekiplerimiz kombi montaj sırasında baca bağlantısı fleksi bağlantıları gibi özel uzmanlık isteyen işlemler ve olası risklere karşı her zaman tedarikli gelmektedirler. Montaj sonrası oluşabilecek her türlü soru ve sorunlarınızın çözümü için 7/24 yanınızdayız. Gerekli durumlarda anında müdahale ederek hiçbir şekilde sizleri mağdur etmiyoruz. Bizim için önemli olan memnuniyetinizdir. Zamanınızın değerli olduğunun her zaman farkındayız, bu yüzden size söz verdiğimiz saatte geliyor ve kombi montajlarını 2-3 saat gibi kısa sürelerde bitiriyoruz.

İşimiz Sadece Doğalgaz

Firmamızda kombi satış ve montaj işlemleri dışında; gaz kaçak tespiti, sayaç montaj ve fleksi, kombi montajı ve fleksi, sayaç rekoru, doğal gaz abonelik işlemleri ve doğalgaz proje çizimleri yapılmaktadır. Doğalgaz projesi çizimlerimizde keşif ücretsizdir. Kombi seçimi yapılırken önceliğimiz dairenizin metre karesine uygunluğu, montaj alanına göre ölçülerinin alınması, baca çıkış uygunluğuna göre belirlenmelidir.
 • Bosch, Airfel, Vaillant Kombi SatışıBaşar Altan Mühendislik olarak Bosch, Airfel, Vaillant gibi lider firmaların yanı sıra birçok markanın kombi çeşitleri firmamızda mevcuttur. Ayrıca doğalgaz proje çizimlerimizde keşif ücretsizdir.
image

Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet

Yaz ve kış aylarında kombi bakım ve servis hizmetlerimiz için 7/24, 0541 327 0276 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Kombi satış ve montaj, doğalgaz proje çizimi ücretsiz keşif hizmetimiz için internet sitemiz https://www.kombimontaji.com.tr/bize-ulasin adresinden form doldurabilirsiniz.